Aunt Sally Logo

proud sponsors of the chipping norton aunt sally league

League & Cup Fixtures 2019

  Calender Division 1

Team 1 - FOX 'A' BROADWELL

Team 2 - FOX 'B' BROADWELL

Team 3 - C.N.C.C

Team 4 - RED LION 'A', C.NORTON

Team 5 - KINGHAM LEGION

Team 6 - CHERINGTON ARMS 'B'

Download Score Cards

Division One

Team 1 - RED LION, ILLMINGTON

Team 2 - GOLDEN BALL, L.SWELL

Team 3 - MILTON S.C.

Team 4 - COACH & HORSES, SHIPSTON

Team 5 - STOW S.C.

Team 6 - GREEDY GOOSE

Team 7 - RED LION, LITTLE COMPTON

Team 8 - BYE

Division Two

Team 1 - BOURTON ROVERS 'A'

Team 2 - BOURTON ROVERS 'B'

Team 3 - WHITE BEAR, SHIPSTON

Team 4 - CHERINGTON 'A'

Team 5 - WHITE HART

Team 6 - RED LION 'B', C.NORTON

Team 7 - HALFORD BRIDGE

Team 8 - BYE

Division Three

Thursday

25th April

 

5 v 4

1 v 3

7 v 2

6 v 8

Thursday

9th May

 

8 A SIDE PRELIM ROUND

Thursday

2nd May

 

5 v 3

4 v 2

1 v 8

7 v 6

Thursday 16th May

 

2 v 5

8 v 3

6 v 4

7 v 1

Thursday

23rd May

 

5 v 8

2 v 6

3 v 7

4 v 1

Thursday

20th June

 

MINCER H'CUP PRELIM ROUND

Thursday

6th June

 

5 v 6

7 v 8

1 v 2

4 v 3

Thursday

13th June

 

7 v 5

6 v 1

8 v 4

2 v 3

Thursday

30th May

 

8 A SIDE

CUP

FIRST ROUND

Monday

24th June

 

SINGLES CUP

 

Thursday

27th June

 

5 v 1

4 v 7

3 v 6

2 v 8

Friday

28th June

 

QUIZ NIGHT

Thursday

4th July

 

4 v 5

3 v 1

2 v 7

8 v 6

Monday

8th July

 

LADIES & UNDER 25's SINGLES CUPS

Thursday

11th July

 

MINCER H'CUP FIRST ROUND

Monday

15th July

 

MIXED DOUBLE'S CUP

Thursday 18th July

 

3 v 5

2 v 4

8 v 1

6 v 7

Thursday

25th July

 

DOUBLE'S CUP

 

Monday

29th July

 

A.TERRY MEMORIAL

CAPTAIN'S CUP

Monday

5th August

 

8 A SIDE CUP

QUARTER FINALS

Thursday

8th August

 

5 v 2

3 v 8

4 v 6

1 v 7

Monday

12th August

 

MINCER H'CUP

QUARTER FINALS

Thursday

15th August

 

4 A SIDE CUP

 

Monday

19th August

 

8 A SIDE CUP

SEMI FINALS

Thursday

22nd August

 

6 v 5

8 v 7

2 v 1

3 v 4

Thursday 29th August

 

5 v 7

1 v 6

4 v 8

3 v 2

Monday

2nd Sept

 

MINCER H'CUP

SEMI FINALS

Thursday

5th Sept

 

4 A SIDE & DOUBLE'S CUP SEMI FINALS

Thursday

1st August

 

8 v 5

6 v 2

7 v 3

1 v 4

Thursday 18th April

 

1 v 5

7 v 4

6 v 3

8 v 2

FINALS NIGHT

 

Venue and Date TBC

 

Thursday

9th May

 

8 A SIDE PRELIM ROUND

Thursday 16th May

 

5 v 1

6 v 4

2 v 3

Thursday

23th May

 

1 v 6

5 v 2

4 v 3

Thursday

20th June

 

MINCER H'CUP PRELIM ROUND

Thursday

6th June

 

2 v 1

3 v 6

4 v 5

Thursday

13th June

 

3 v 1

2 v 4

6 v 5

Thursday

30th May

 

8 A SIDE

CUP

FIRST ROUND

Monday

24th June

 

SINGLES CUP

 

Thursday

27th June

 

4 v 1

5 v 3

2 v 6

Friday

28th June

 

QUIZ NIGHT

Thursday

4th July

 

1 v 5

4 v 6

3 v 2

Monday

8th July

 

LADIES & UNDER 25's SINGLES CUPS

Thursday

11th July

 

MINCER H'CUP FIRST ROUND

Monday

15th July

 

MIXED DOUBLE'S CUP

Thursday 18th July

 

6 v 1

2 v 5

3 v 4

Thursday

25th July

 

DOUBLE'S CUP

 

Monday

29th July

 

A.TERRY MEMORIAL

CAPTAIN'S CUP

Monday

5th August

 

8 A SIDE CUP

QUARTER FINALS

Thursday

8th August

 

1 v 3

4 v 2

5 v 6

Monday

12th August

 

MINCER H'CUP

QUARTER FINALS

Thursday

15th August

 

4 A SIDE CUP

 

Monday

19th August

 

8 A SIDE CUP

SEMI FINALS

Thursday

22nd August

 

1 v 4

3 v 5

6 v 2

Monday

2nd Sept

 

MINCER H'CUP

SEMI FINALS

Thursday

5th Sept

 

4 A SIDE & DOUBLE'S CUP SEMI FINALS

Thursday

1st August

 

1 v 2

6 v 3

5 v 4

FINALS NIGHT

 

Venue and Date TBC

 

  Calender Division 2 & 3